úvodní stránka  Domů        kontakt  Kontakt      mapa stránek  Mapa

Vybavení ordinace

Předpokladem pro vysokou úroveň ošetření našich pacientů je i používání nejmodernějších stomatologických přístrojů a zařízení, které vychází z nejnovějších vědeckých poznatků a nejpokročilejších technologií. Naše zubní praxe disponuje vším, co je potřebné pro vysoce kvalitní vyšetření a léčbu.

Základ tvoří špičkové stomatologické soupravy Planmeca a Kavo. Nezbytnou součástí vybavení praxe je intraorální rentgenový systém Kodak 2200, pro okamžité RTG snímkování s radiovisiografií pro digitalizaci snímků v počítači.

K mechanickému odstranění tvrdého i měkkého zubního kamene používáme nejmodernější ultrazvukové přístroje.

Pro strojní rozšíření zubních kanálků před jejich zaplněním používáme vysoce kvalitní přístroje ENDO IT, které spolu se špičkovými endodontickými nástroji zaručují dokonalou přípravu před plněním. K přesným měřením jednotlivých fází rozšíření kanálků užíváme elektronický měřící přístroj RAYPEX 4, který umožňuje vizuální sledování nástroje v kanálku po celou dobu zákroku.

Bezpečné kapslované amalgamové výplně aktivujeme v elektronických vibračních přístrojích CAPS MIX, předního německého výrobce 3M ESPE.
Zubní ordinace Beroun 2009 © | Developed by Kinet